Stronki *_*

Zadaj pytanie Adzie

Siema, na razie bloga prowadzi Ada=), zobaczymy jak z resztą. <3

Szukaj na blogu;D

środa, 28 marca 2012

Stare msp.. stara ja..

Taa.. 25 kwietnia mija już rok, gdy jestem na MSP. Nie macie pojęcia, jak dużo się od tamtego czasu zmieniło, jak dużo konkursów było. Ja osobiście pamiętam, że gdy założyłam moje pierwsze i jedyne konto IcyAgata , akurat był konkurs tiki. Pamięta go ktoś jeszcze? Ja pamiętam..

Z okazji rocznicy mojego konta (która jest, jak wspomniałam 25 kwietnia), chciałam przypomnieć wam te stare czasy. Tylko ludzie, którzy naprawdę je przeżywali, wiedzą, co to znaczy dobre MSP. W czasach mojego 0-4 levela msp wyglądało tak:
Ci,którzy tam nie byli pewnie mieli takie oczy: O.o. Mówiłam już, że bardzo dużo się zmieniło. Osobiście, mimo , że teraz jest dużo fajniejszych funkcji , chciałabym w pewnej części powrócić do tamtego czasu - przywrócić chociaż charakter ludzi.

Ciekawi was też pewnie, jak wyglądałam gdy zakładałam konto, prawda? Nie zmieniłam twarzy. Gdyby zdjąć tylko moje akcesorie - sztuczne rzęsy, wyglądałabym tak samo. A więc w kreatorze stworzyłam klona mojej początkowej moviestar:
No a teraz lecimy już w bardziej normalny świat - 5 i 6 level:
 Nie sugerujcie się kasą - nie byłam tak bogata na co dzień, tylko zbierałam na coś. Nawet teraz na co dzień nie mam tyle kasy - teraz mam 194 sc.. jak widać, to są prawdziwe zdjęcia! Zachowały się w moim "sekretnym" folderze (o nim kiedy indziej) . W mojej kolekcji zachowało się też inne zdjęcie ze starego kreatora filmów:
To z mojej kolekcji bekowych zdjęć. Załapała się tu też właśnie stara strzałeczka następnego kroku w filmie. Wolałabym , żeby ich nie usunęli, choć już się przyzwyczaiłam do nowego kreatora. Niby taka mała rzecz, a tyle z nią wspomnień..
u mnie wspomnienia są też z osobami na tym zdjęciu, z którymi już dziś nie mam kontaktu. Ta po prawej to chyba -uluniunia-, której chyba konto usunęli :(( (tak, z kreskami) , a tej z lewej nicku nie pamiętam. Natomiast ta w tle w białych spodniach do $P@UL@$, którą mam w znaj do dziś :) Noto baj, :****

11 komentarzy:

 1. Nie byłaś wtedy bogata... xD

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach te wspomnienia przypominam sobie to:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja tez stworzylam konto w czasie konkursu tiki. to byl moj pierwszy konkurs uczestniczenie w nim.

  OdpowiedzUsuń
 4. kiedy zalozylam konto już nie było strarego msp, ale pamiętam ze było jeszcze to stare kolo fortuny i stary sklep, zresztą dużo lepszy. zal ze teraz jest taki drogi vip. najbardziej mi szkoda starej grafiki , ciuchów i animek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nigdy nie byłam na starym msp ale od wszystkich słysze że było lepsze i w to wierze. Mam nadzieje że tamto msp powróci za jakiś czas.......

  OdpowiedzUsuń
 6. Nieeeeeeeeeeeeeeeee nie chce starego MSP!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja osobiscie , na starym msp nie grałam , nwm jak tam było , ale wszyscy mówią , ze było lepsze

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja osobiscie , na starym msp nie grałam , nwm jak tam było , ale wszyscy mówią , ze było lepsze

  OdpowiedzUsuń
 9. ja zaczelam grac pod koniec 2013 roku na msp

  OdpowiedzUsuń
 10. Ululunia?!?!? To jest przecież AnanaseQ!!!

  OdpowiedzUsuń